Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz bobby45 #44027 üzenetére

    11.32-kor még elvileg lehet rendelni a kijelzőt szöveg volt. Majd gyorsan megrendelted, találtál havert is, kicserélte. 15.07-re meg is volt a csere.
    Akkor minek kellett a fórum? :U

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • tordaitibi

    veterán

    LOGOUT blog

    válasz bobby45 #44027 üzenetére

    Félreértesz.
    Nem volt szándékomban kioktató stílust felvenni.

    Az jött le hogy drága a szerviz, szeretnéd magad megcsinálni a kijelzőcserét.
    Itt senki nem tudja, mennyi készséged, célserszámod és tudásod van ehhez, ezért erőltettük a szervizt. Pl. egy ragasztott kijelzőt nem faék egyszerű művelet levenni. Vagy a sok helyen alkalmazott módszer amikor a kijelzőre pakolsz vissza mindent, alaplapot, modulokat, haajszálvékony sokeres szalagkábelekkel. 1 eret törjél csak meg vagy karcolj el a szalagon.
    Ha a szervizbe egy megszaladt mozdulat miatt letépik a wireless modult vagy lekarcolják a soc pár lábát a panelről akkor is visszakapod a telefonodat javítva.
    Ha ugyanezt te követed el otthon akkor kuka. És ennél hogy tönkretetted, sokkalta olcsóbb a szerviz.

    Én magam kb. kéttucatnyi telefonon, tableten cseréltem kijelzőt, touchscreent.
    És múlt évben a saját Xiaomimat elvittem szervizbe kijelzőcserére mert az akkor, 5+ éve volt, most meg 60-hoz közeledve annyira elromlott a szemem hogy nem álltam neki ad-hoc, sikerül vagy nem sikerül alapon.
    És minden vakarózás nélkül kifizettem a munkadíjat.

    Nem akartalak megbántani csak annyira kötöd az ebet a karóhoz, erre írtam hogy ugyan kisvállálkozzál már, csak egy évre, egy próba erejéig.

    Részemről én is lezártam, kiszálltam. Páá neked is varázsló.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák