Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buta29030

    tag

    válasz Richee11 #28269 üzenetére

    Figyuka, ez a filmezésre egy nagyon képlékeny fogalom. Nekem az asztali pécém is, és a tévém is (rádugott winyóról) tökéletesen játssza az 1920-as HD filmeket. Azt hittem, hogy majd a tabletem (Concorde Novum) is fogja ezt tudni. És egy frászt! Először csak azt hittem, hogy kell keresnem egy megfelelő playert és beállítani rajta a hardveres kódolást, de már tudom, hogy ez sem megoldás. Egy 1920-as 50 (vagy 60) p-s filmet olyan szaggatottan tud csak lejátszani a saját képernyőjén, hogy az minden, csak nem filmnézés. Ráadásul a belső tár is és a bedugható sdkártya is csak FAT32 lehet. Abból meg a max filehatár 4GB. Tehát még elvileg sincsen rá mód, hogy mondjuk egy AVATAR-t a maga 25GB-jával meg tudjak nézni a vonaton a tabletről. (Pendrájvot meg nem fogok beledugni, mert könnyen letörhet a csatlakozó. Az nem mobil-barát módszer.) Aztán gondoltam átkódolom 1024-es felbontásba. Az meg az asztali pécémen filmenként eltart több mint fél napig. Szóval ebbe bele lehet unni. Én innentől azt mondom, a tablet nem alkalmas filmnézésre. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák