Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • deathtania

    senior tag

    Sziasztok!
    A média lejátszós topikból irányítottak ide.
    Van egy 21"-os HD képest TV-m (ingyé' kaptam évekkel ezelőtt, a célnak megteszi), amire szeretnék a Synology NASról átjátszani filmeket (DNLA vagy Video Station segítségével, főleg mkv, h.264,h.265 formátumok), mert kezdem unni a laptoppal való állandó machinációt (főleg, hogy az meg kezdi megadni magát...) és ehhez keresnék valamilyen kütyüt, amit HDMI-n a TV-re dughatnék. Gondolkoztam egy 3. generációs Apple TV-n (mivel az asszonynak és nekem is csak szifonunk van), de a következő TV-nk a költözés után (1-2 év) Apple TV kompatibilis lesz, ezért most arra nem dobnék ki random 20-30 ezer forintot. A plafonom 15 ezer forint lenne, +/- 20%.

    A topik leírás alapján keresgéltem, és találtam két ilyet:
    Tanix TX9S
    X96 2GB
    Ezek közül melyiket ajánlanátok?
    A TX9S szimpatikus az ára miatt, és ha jól láttam, már az is támogatja az Airplayt.
    Érdemes lehet szerintetek megvenni?

    www.brczart.hu

  • deathtania

    senior tag

    Sziasztok!
    Egy problémával szeretnék hozzátok fordulni.
    A múlt pénteken tettem szert egy Vorke Z6 Plus-ra az egyik fórumtárstól. Kipróbáltam, minden működött szépen az Android rendszerrel. Mivel az ő acc-ja volt beállítva, így csináltam egy resetet az oprendszerből, utána pénteken még be is állítottam magamnak mindent, szépen játszott át mindent a NAS-ról, úgy, ahogy kell neki. Másfél évad AHS és 2 film minden gond nélkül ment, és némi Spotify is.
    Vasárnap délután gondoltam egyet, és frissítettem a KODI-t rajta a 18.6-ra, de mivel az nem akarta a NAS-omat felismerni, így gondoltam visszateszem a gyári 17.6-ot. Más megoldást nem találtam, csináltam megint egy gyári resetet az oprendszerből. Ezután ismét a 17.6-os KODI fogadott. 3 rész AHS, 1 film lement. Kikapcs, este 11 körül be, 1 Rick&Morty rész simán lement, aztán kikapcsoltam.
    Ma kapcsolnám be ebéd körül, és a boot-nál meghal az android, a boot képernyőn nem akar túljutni az eszköz. Próbáltam kihúzni, újraindítani, vártam fél órát, ugyanúgy semmi.
    Van esetleg ötletetek, hogy mi lehet a gond? Mit kellene megpróbálnom, hogy ismét működőképes legyen?
    Minden segítséget megköszönök! :R

    [ Szerkesztve ]

    www.brczart.hu

  • deathtania

    senior tag

    válasz ztsoft #68639 üzenetére

    Köszi a tippet! Csináltam sima cache törlést, az sajna nem oldotta meg, viszont csináltam mellé egy factory resetet, utána legalább elindult és betöltött a droid.
    Most nem töröltem semmilyen programot (korábban a Mobdro-t azonnal töröltem, mert nem használtam), és úgy néz ki, hogy működik, stabilan elindul.

    www.brczart.hu

Új hozzászólás Aktív témák