Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenand

    veterán

    válasz darnassus #15123 üzenetére

    Elviekben működnie kellene fogpiszkáló nélkül is (csak 1x kell megcsinálni)
    Én Android alól másoltam ki simán egy USB drivera. (copy/paste paranccsal) De pontosan nem emlékszem hol akadtam rá.

  • junkpod

    nagyúr

    válasz darnassus #15123 üzenetére

    Az LE-nek indulnia kell, ha megfelelően telepítetted a leírás szerint ha bent van a gépben az SD kártya.
    Ha nem csatolod be külön az Androidos partíciót akkor az nem elérhető LE alól, azt javaslom, indítsd el SD nélkül androiddal és a kezdő-hszben le van írva, hol keresd, droidos fájlkezelővel keresd elő, másld ki egy usb kulcsra, vedd ki az SD kártyát (ja az már úgy is kint van) rakd át pc-re és akulcst is és a remote.cfg-t másold át az SD-re, írd felül a régit. SD be és reboot.

    A KODIban a nyelvet egyszerű kiválasztással átállíthatod, nekem mindig elsőre sikerült, másoknak külön be kellett menni az addon menube ahol a KODI repo-ból a nyelvi addonok között metalálod a Hungarian kiegészítőt, pár klikk és magától települ.

    most olvastam:
    "És a pendrive/sd kártya örökre benne marad a boxban?" Igen az idők végezetéig, ott fog benne megrohadni vagy megvárni amíg az általános entrópia felemészti:D
    Ha nem hagyod benne persze, hogy nem bootol LE, hiszen SD-ről fut, semmit nem ír a rendszer eredeti részére. Pont ez benne a legszebb:)

    kiegészítés 3:
    1. Kiírom SD-re,
    2. hozzáadom a távirányítót,
    2.1 hozzáadod a megfelelő dtb.img fájlt is (különben hálózat, hang és egyéb nem várt problémáid lesznek)
    2.2 fogpiszkálóval indítod először
    2.3 újrabootol, majd feogad a KODI telepítő varázsló
    3. magyarosítom,
    4.felteszem a progit, amiben az online tv-khez tudok kapcsolódni.
    ilyet nem illik leírni, tedd fel nyugodtan a MovieSharkot, annak is van egy topikja azzal kapcsoltban ott kérdezz, de vigyázz, warez/illegális dolgokat ott is tilos kitárgyalni, maradjunk annyiban, hogy internetes streaming videokat tudsz nézni KODIval ha van hozzá linked, ebben segít a MovieShark
    Remélem a sorrend jó.

    [ Szerkesztve ]

    Box's don't touch!

Új hozzászólás Aktív témák