Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Ejelhar #12396 üzenetére

    Tökéletesen értem, tudom miről írsz, elfogadom, hogy vannak olyan készülékek amik LE alatt sem hozzák azt az érzést amit egy médialejátszó, de Mini MX illetve Mini MXIII bizony azt hozza, hogy miért? Talán, mert az elején a fejlesztőnek is Mini MX-e volt, MXIII meg tulajdonképpen a 2GB-os verziója, igaz van Mini MX ver. 1.0 is ami szintén jól muzsikál. tényleg hozzák azt a médialejátszó feelinget amit a Dune, Popcorn, Tvix esetében tapasztalok csak sokkal több formátumot ismer, ennyi.
    Van légegerem, mert ilyen boxhoz elengedhetetlen, de ha S905 alatt olyan eszközt keresnék amit LE nélkül is hibátlanul működne, akkor Minix Neo U1, Wetek HUB, Wetek Play 2 ami Plug & Play.
    Tehát ne tudok Venz 10-ről véleményt alkotni, nem tudom azt írni, hogy hibátlan LE alatt, de az említett készülékeim bizony hozzák azt a feelinget amit a Dune esetében megszoktam, már rég nem lennének meg a boxok illetve el sem adtam volna a 2 Dune-met ha nem így lenne.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák