Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DoItYourself

    Topikgazda

    válasz Beni2360 #1099 üzenetére

    Beelink felirat egyiken sincs (Mini MX, Mini MX ver 1.0, MX64, M18), nekem se volt, ezt csak a webshopok nevezik így. Egy kivétel van: Beelink Mini MX III.
    A tartalmakat pendrive-ról vagy mobil HDD-ről lejátszva mi a helyzet?

    Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

  • interstate76

    addikt

    válasz Beni2360 #1099 üzenetére

    Az a baj, hogy nálad nemcsak a dobozon, hanem a termékleírásban sem szerepel a Beelink megnevezés, és az, hogy a Beelink által gyártott, 2 GB RAM-mal szereltnek Mini MX Ver 1.0 a neve, a tiédnek pedig "csak" Mini MX. Ezzel szemben viszont a Banggood egy jó webshop, szóval meglepne, ha valami használhatatlan dobozkát küldtek volna neked.

    Nálam eddig 2 Beelink járt és mindkettő tök jól működött, mégpedig out of the box, mindenféle mókolás nélkül. Az elsőt (Beelink Mini MX Ver 1.0) mondjuk alig teszteltem, de pár dolgot (pl. SD kártyás OE) azért kipróbáltam rajta, a másodikat (egy Beelink Mini MXIII-ast) viszont pár napja nagy megelégedéssel használunk: szépen visz mindent (segédprogit, játékot, filmet), nem melegszik, hálózaton keresztül gyorsan elérhető - és ennyi nekem elég is (pláne 35 USD-ért :K ). A dual bootos Wintel W8 androidos része után ez a 2 droidos mini PC is olyan, hogy nem sír custom ROM után 1 perccel a bekapcsolást követően, ami nem kis felüdülés a sok RK CPU-s eszköz és a klón amlogicos dobozaim után.

    A Kodi rajta volt gyárilag, vagy te tetted fel?

    [ Szerkesztve ]

    téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... eladó Nintendo Switch stílusú bt kontrollerek, Teclast P20S és P20HD tablet, továbbá PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

Új hozzászólás Aktív témák