Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petykemano

    veterán

    válasz Simid #31865 üzenetére

    Nem kell egyetérteni a meglátásommal, ezzel nincs gond, nem akarlak meggyőzni. De ha nem értesz egyet, legalább azzal ne érts egyet amit mondtam, ne azzal, amit gondoltál, hogy mondtam.

    Megelőző csapás teória: mivel a termékkínálat tekintetébeb valóban elég magabiztosan vezetnek, ezért semmiképpen sem tekinthető a titan V termékszintű megelőző csapásnak, amilyen a 980ti volt.

    Ám a showt (médiafigyelmet) attól még el tudja vinni valami elől, amivel nem is egy piacra érkezik.

    És még csak az sem szükséges elem ehhez a marketing-stratégiához, hogy a konkurens bejelentése valami olyat takarjon, ami a brand-elsőségre komoly veszélyt tartogasson.
    Ezt a stratégiát akkor is lehet alkalmazni, ha az amd holnap Mondjuk csak egy mainstream kártyát jelent be, és a marketing-levegőelvételhez az se szükséges, hogy ezt egy hasonló termékbejelentessel előzzék meg.

    Szerintem AZ nvidia folyamatosan és magabiztosan tolja ki a termékeket, 90%-ban még azt is megengedve magának, hogy a bejelentéseit úgy időzítse, hogy az amd a legkisebb rivaldafényt kaphassa.

    Találgatunk, aztán majd úgyis kiderül..

Új hozzászólás Aktív témák