Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz S_x96x_S #59753 üzenetére

    Több forgatókönyvet el tudnék képzelni.
    1, Marad minden így AMD vel, amúgy meg logikailag ez lenne szerintem ezt ideális. Van náluk GPU van CPU, mindegyik gyors ,jól fogyaszt stb. Rugalmasak.

    2, Valamelyik cég vált. Microsoft ajánlásait Nvidia és Intel alapból követi, az exkluzív játékaik Windows kompatibilisek, azaz nem lenne nekik semmi munka megoldani azt hogy megmaradjon a kompatibilitás.
    Sony viszont elkülönült a Windowstól, akár megtehetné egy fejlett felhős szolgáltatás kíséretében , ami biztosítja a visszafele kompatibilitást, hogy teljes platformot vált.( Gf Now fúzió a Sony Cloud),de szerintem nekik ez nagyobb lépést jelentene, mint Micronak. ( bár a remake-k újra eladások korát éljük teljes áron, lehet még örülnének is neki)

    3, Mindkét cég vált.

    Amúgy a Nintendo megint rekord eladással legyőzte a Ps5 és Xbox -ot és megnövelik a gyártást ami hihetetlen.[link]
    Hatalmas piaca Nintendo Ha behoznának Nvidiával valami brutál vasat ARM alapon amit pedzegetnek mostanában, akkor igazából a a második legnagyobb konzol játék platform is elérhető lenne számukra .

    De a kompatibilitás azért nagyon fontos tényező, kérdés melyik verzió éri meg anyagilag és a másik hogy Intelnek saját gyárai vannak, azaz nem igen fut bele majd Chiphiányban a két nagy ,mint volt most erre példa. Ráadásul árban szerintem alá tudnának menni az Amd TSMC kombónak. AZ mellett nem feltétlenül kellene mellé Nvidia hardver mert mire jön az új konzol gen Intel már eléggé előre fog tartani a GPU-k terén.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák