Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z10N

    veterán

    válasz #00137984 #23887 üzenetére

    Elolvastad amit irtma? Nem is arrol beszelsz amit felhoztam.

    "Ehez képest már most keveslem Full HD játékra egy RX 460 teljesitményét (2GB-os ebből is minek...), ha az ember kicsit jobban szeretné a játékot élvezni és nem alap beállitásokkal akarja a játék grafikáját megcsúfolni."

    Ezt mar mondtam korabban is, hogy azt a keveset is megnyirbaltak 16-rol 14-re. Igy 7790-t valt, nem 7850-t. Abszolut casual gamingre lesz jo, oda a 2gb eleg. Utobbi kettobol is 1-2gb-s verzio volt. Ez a csgo, sc2, diablo3, free-to-play, steam arcade, e-sport, stb-re van kitalalva. Bar ennyiert dragan. $59-nel nem adnek erte tobbet, ekkor lenne alkalmas htpc-be 4K videozasra. Az elobbieket ennyiert lehet venni mar hasznaltan.

    "RX 470 4GB képes ezt részben jó játékélményt nyújtva megfejelni, de sok mindenki örülne ezen a videókártyán a 8GB videómemóriának."

    Ott volt a hivatalos slideon, hogy csak 4gb-s verzio lesz. Csak feleslegesen dragitana. Talan majd a sapphire kap exkluziv jogot es csinal majd 8gb-s verziot kesobb. Nekem eleg lesz a 4gb a 2gb utan.

    "Aztán meglátjuk ez a szint kibirna egy évnél több időt fejlesztési késztetés nélkül vagy a VEGA-ra kell cserélni."

    Nalam hosszu idore eleg lesz, mint most a 7870.

    [ Szerkesztve ]

    # sshnuke 10.2.2.2 -rootpw="Z10N0101"

Új hozzászólás Aktív témák