Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raidon

    őstag

    válasz bodo753 #18852 üzenetére

    Amivel játszom a VGA csontra ki van tekerve. Teljesítmény szinten nincs vele bajom csak kiváncsi lennék mondjuk az én konfigommal milyen lenne mondjuk egy RTX. Mert oké vannak tesztek összehasonlítás etc.
    Pl Metró exodus próbáltam akkor i5 3570K GTX 970 n volt épp kiemelkedő. Akkor váltottam 2700X 1070Ti ra néztem teszteket a tesztekben több fps volt jobban ment a játék. Utána váltottam 1080Ti ra. Még mindig nem volt az igazi. Aztán tápcsere 650 bronzról 860 platina. Jobb volt de még itt sem mondtam azt, hogy megfelelő. De a 2700x 5800x upgrade számomra elég sokat hozott. Szóval elég összetett móka ez. Amúgy értem mit mondasz. Én mondjuk ilyen CB meg Heaven ilyeneket nem szoktam futtatni. Ha érzem, hogy számomra simán fut a játék akkor elégedett vagyok. Pedig mondjuk ezen a gépen is lehetne mókolni ram tuning egyebek. Sajna leginkább időm nincs sok ha kevés akkor már a kedvem se sok :DDD

    "A háború első szabálya (...): soha ne teljesítsd az ellenség vágyát!" George R. R. Martin

Új hozzászólás Aktív témák