Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sepsi0

    őstag

    válasz ovecs #1365 üzenetére

    Ha webáruházban vásárosz visszaküldheted vagy viheted 8 napon belül és vissza kell hogy adják a pénzed.
    Én ezt a kártyákhoz ajándékba adott kuponokkal játszottam el. Pcx azt mondta, hogy nem biztos hogy jár, beszállító nem adatt nekik.... mondtam semmi baj küldöm vissza a kártyákat és megveszem ott ahol adnak hozzá kódot. 5 percen belűl jött a 2db kód.....
    Szóval megveszed, megterheled, kipróbálod és ha nem jó visszaviszed, vagy visszaküldöd.
    Én akkor is azt mondom jó az Asus, mint írtam nekünk 2db van és csak a melegedés volt a bajom (Gigabyte GZ G1 plus házakban, ahól gyárilag 4db venti van és én még raktam bele 1db-ot), amit a Bios csere megoldott. Nincs képhiba, fagyás. Én nem bántam meg, pedig rendeléskor úgy volt lemondom, én is olvasgattam a neten.
    De Neked kell tudni mit akarsz, de ezek szerint az összes R7 260 (hozzá szólások alapján) rosz......

  • Martin97

    aktív tag

    válasz ovecs #1365 üzenetére

    Szia!
    Engem nem zavar a hangja (sapphire nem hőcsöves) a venti alapon: 20-25%, játék alatt terhelve: 45-60% (a 60%-ot furmark alatt érte el). A hőmérséklet sem vészes játék alatt 60-64 fok a max, furmarkban max 68 volt eddig nálam. (a kártya egy gigabyte 3d mercury házban van).
    Ha szükséged van a két dvi-re akkor nincs sok választásod. Mikor én vettem a kártyát akkor a hőcsöves sapphiret lehetetlen volt beszerezni, ahogy látom ez most sincs másképp.
    Szumm: Én elégedett vagyok a sapphire kártya teljesítményével, és a hangja sem zavaró szerintem.

Új hozzászólás Aktív témák