Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    válasz távcsőves #17303 üzenetére

    Ha már ennyire támadó kedvedben vagy: nézz utána az AMF SDK-nak! A legújabb, 1.4-es verzióban is rengeteg hiba van.

    "A 3D szóra, ó istenem, sajnos a játékokra gondoltam"
    Igen, 3D helyett simán terhelést kellett volna írjak, de sajnos nem tudtam, hogy egy nem játék alapú D3D11-es program esetén ezt nem szabad használni. Bocsánat! Így megfelel? Leírtam, hogy miért írtam azt, ignorálod, erről nem tehetek. A kioktatást nem én kezdtem, nem értem miért erőlteted ezt az irányt.

    A személyeskedés is megy, ilyet én is tudnék, ha akarnék, mint például:
    "Ugye tudod, hogy egy VGA-t nem csak játékra lehet használni?"

    De inkább nem teszem. :D (Úgyhogy kérlek te is hanyagold ezt a stílust!)

    Új energiagazdálkodás? Hogy jön ez ide? Nem azzal van a baj, hanem az AMF SDK-val. A széria megjelenése után bő fél évvel a multimédia SDK-k még mindig sok és súlyos hibákat hordoznak. Több szoftver mérnök katasztrofálisnak tartja, nem véletlen, nyugodtan nézd meg a github oldalt, ott találsz nagyon szép hosszú hibalistákat. Érdemes olvasni a jegyeknél a kommenteket, néhány fejlesztő olyan hardver limitációkat találnak a mai napig, amiket az AMD se észlelt, a mai napig hegesztik az AMF csomagot.

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák