Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz gbors #38549 üzenetére

    "újraindítás után belogolok, és elindít egy olyan alkalmazást, ami az előző sessionben futott."
    Olyat nálam is szokott, idegesítő egy szokása. :K

    Ami a 10-es OS-t illeti, asztali gépen évek óta, de már a munkagépemen is az van fél éve. A közismert idegesítő "mintha nem én lennék az admin a saját gépemen" dolgokon és egy-egy beakadt nagyfrissítést leszámítva nem volt vele gondom, de a beakadt frissítésnél is mindig sikeresen visszaállt magától a működő előzőre, tehát mindig használható rendszerem maradt. Talán ami még nagy bajkeverő opció, az a driverek automatikus frissítése, azt mindig első dolgom kikapcsolni, rendesen haza tud vágni egy amúgy prímán működő gépet. :K
    Amit leírtál, szvsz router gond, alkalmanként nekem is ezt csinálja, egy-egy gépen nincs net a router újraindításáig. Nálam főleg Ubuntu-n fordult elő. Bár jobban belegondolva, mióta kikapcsoltam a router hardveres NAT gyorsítását (20 napja), mintha nem jött volna elő.

    (#38552) Piloss: Jó is, hogy írod. Ki is kapcsoltam az asztali gépemen. A notebookomon már kikapcsoltam régebben, mert konkrétan be is jelentkeztette a háttérben az összes felhasználói fiókom az alkalmazásaival, amíg ez nem volt kikapcsolva.... :Y :W

    (#38555) Televan: Érdekes, nekem ezzel sosem volt gondom. Az R7 250X után vígan ment az RX560, utána pedig az RX580, ugyanazzal a win10 telepítéssel, sőt, a drivereiket és segédprogramokat sem telepítettem újra. Csak kártya ki, majd be, és ment mindig, ahogy kell neki.

Új hozzászólás Aktív témák