Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz Callisto #234 üzenetére

    Cf nem fogyaszt lényegesen többet,bár ha rossz a ház a hőfokkal gondok lehetnek.
    A CF adta hő értékeket is lehet stabilizálni egy jól irányzott ventivel,így közel gyári értékekre tudom hűteni a teljes gépházamat vga val együtt.
    Amit írsz azzal részben egyet értek habár ha nem is sokkal nyújt többet 2 db HD6950,de még mindig olcsóbb.
    Ha nem lesz ekkora ára a HD7970 kártyának akkor tuti választás,és pont emiatt fontoltam meg a váltást.
    3GB az nálam nem dukál mivel 1920x1200 ban játszom,így felesleges egyenlőre,és egy monitornál többet nem kívánok.
    Kicsivel többet mint fele annyit fogyaszt úgy az enyém 100% a HD 7970 kb 70%.
    Persze,ha be akarom érni és tuningolni szeretném a HD6950CF szintig lényegesen kevesebb lesz a kettő fogyasztásbeli különbség.
    Egy jó venti profillal,és jó hűtéssel ellátott házzal mérsékelhető a zaj,és a hő hatás.
    CF gond az igaz emiatt vagyok én elégedetlen.
    40 helyet jelenleg váltással,és a piac alapján 50 e FT kell rá fizetni.
    Nincs cigi,nincs pia,2 hetente porszívózom,így lényegtelen a gép fogyasztás behozom ezzel akkor a lemaradtakat:)
    Sokat megy a gép,de lényegesen nem vettem észre pénzbeni megugrást amióta két kártya van a gépben.

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák