Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radi8tor

    MODERÁTOR

    válasz Callisto #231 üzenetére

    Nekieshetek de az áramfogyasztás különbségét több év alatt termeli vissza a 7970-es, arról nem is beszélve, hogy mennyivel többe kerül.
    Azért javasoltam +1 azonos VGA-t CF-be, mert kevesebb pénzből nagyobb teljesítményt lehet elérni.
    De elbeszélünk egymás mellett, úgyhogy nem reagálok többet erre a témára.

    ⭐ Stella

  • kasa85

    őstag

    válasz Callisto #231 üzenetére

    Ezt jó indulatból írta,hogy segítsen milyen megoldás van még arra,hogy minél kevesebb pénzből ütősebb rendszert hozzak össze.
    Mivel,ha veszek még egyet sokkal gyorsabb lesz a rendszerem,és olcsóbb lesz,mert kevesebbet bukok mintha el kéne adnom,és buknom rajta az új jelenleg drága kártyának megvásárlásával.
    Persze a többiben igazad van,hogy sok a gond,és a probléma a CF el,főleg ha harmadik kártyát veszünk,mert úgy tudom az már közel sem fog olyannyira jól teljesíteni mint 2 DB CF be kötött kártya.
    A három kari sok hőt adna le,és több lenne a fogyasztás,de ha össze hasonlítom 2 DB GTX 580 al alig fogyasztana többet,és gyorsabban is üzemelne tőle a gép a fentebb le írt problémákon kívül.
    Persze osztom az 1 csúcs GPU véleményt,mert ez olyan van akinek bejön,és sajnos olyan mint én akinek nem:(
    A fogyasztást meg felesleges nézni,mert nem mindig terheled a gépet,és gondolom nincs éjjel nappal be kapcsolva.
    Annak érdemes figyelembe venni,bár a teljesítmény kell oda aki GPU val számoltat bizonyos adatokat a hónap teljes szakaszában bár az olyanok abból a bizonyos dologból élnek.
    Te,és én sohasem fogom éjjel nappal tolni a gépet,ha megy is a torrent ha nem vagy otthon akkor köszönhetően az energia gazdálkodós módnak keveset is fogyaszt.
    Jobban kell aggódni a be kapcsolt ,és a be dugott telefon töltőktől,és a TV készenlét üzem módtól ami persze ki van kapcsolva de attól még eszik nem is keveset.
    Akinek az igazán a csúcs kell,és a számítási kapacitás annak nem számít a fogyasztás bizonyos mértékig,és énszerintem ez még bőven a tűrhető kategória. :R

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák