Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Dj Dekko! #16965 üzenetére

    Hát nálam a max az a Very High.... :D High-on "látványosan" csúnyább, úgyhogy inkább a very-high-t erőltettem, de megérte. ;)

    (#16966) Laraxior: A konfig-file-ában (MSIAfterburner.cfg) megkeresed az "EnableUnofficialOverclocking"-t vagy valami hasonlót, átírod 1-re az értékét notepaddal, és láss csodát. Viszont megszűnik a 2D mód ilyenkor, ami nem is baj, mert így nem lesznek olyan komoly hőingások néhány játékban tuningolva, mintha mennének az energiatakarékos opciók. Néha csak azért is 1mhz-et húzok rajta, hogy ne váltson vissza... :D

    (#16968) TeeBee73: Úgy látom sikerült megkerülnöd a mondanivalóm lényegét, és fennakadni a leglényegtelenebb részén.... :W
    Ezek szerint te "optimalizáció" címén azt várod, hogy gyárilag butítsák vissza a játék megjelenítését olyan mértékben, hogy maxon jól fusson középkategóriás karikon is? :U
    Mert attól függetlenül, hogy jelenleg minden elfut rajta, attól ez még csak a középkategória.
    Arról nem beszélve, hogy én csak ezzel a két játékkal találkoztam, és nem is full-HD-ban játszom.... A 9700-assommal is anno 3 évig tudtam mindennel játszani, amíg el nem adtam, mégsem volt felsőkategória az X800-ak korában.... :W

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák