Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz spleenszuru #22947 üzenetére

    Tökéletesen egyetértek velük. Ahogyan a csatlakozónál az erős megtörés és feszültség sem ideális. A legjobb talán egy a táphoz szakszerűen gyártott, megfelelő hosszúságú és érvastagságú moduláris kábel lenne. Bár nyilván itt felmerül a kérdés, hogy egy kritikus alkatrésznél (tűzveszély!) más szolgáltató jóhiszeműségére és szakszerűségére bízod magad...

    Amit még megpróbálnék a helyedben, hogy hátha meg tudom hajlítani a csatlakozó után a gyári vezetéket józan ívben úgy, hogy ne feszüljön a kártyán, csatlakozónál. Ha van erre hely, még ez lenne a legbiztosabb és legolcsóbb.
    Nekem sincs sok helyem és jó széles az XFX Merc is, ráadásul az én tápom is sajnos megkapta a manapság divatos zsugorcsöves harisnyázást, amitől lehetetlen bizonyos helyekre jó érzéssel meghajlítani, így ez lett a megoldás:

    Kábelkötegelő fogja oda a házam alsó 5.25" helyéhez, így fixen van a merev rész, és pont úgy van hajlítva az a kevés rugalmas vezetékrész, hogy nem feszül semmi a csatlakozónál. :)

    #22948 Kvg : Sajnos a CW nem jó hír. :( Nálam nincs vele különösebb gond 1.05V és 230W körül az XFX-en, valamit hallok 1100rpm ventivel, de nem annyira, hogy el akarjam nyomni, akár füles nélkül sem. Pedig nálam is egy 750W-os táp van alatta, az sem kis teljesítményű. Ha ráengedem a full 1.15V-ot és 300W power limitet, akkor azért hallani, de úgy már a venti is szorgosabb, elnyomja, bár akkor nekem már hajszárító kategóriás a produkció.

Új hozzászólás Aktív témák