Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    Van itt még driver fronton nem kevés probléma. Ezek ugye itt csak benchmark eredmények, játék közben meg ugyanaz a szaggatás tapasztalható mint amikor az 5700 - asok jöttek ki.
    Nem akarok természetesen vitát kirobbantani, nem véletlen kérdeztem rá fentebb tanácsokat kérve mi lehet az oka annak, hogy szaggat minden játék a "tesztként" nálam lévő 6700XT - n, dobálja össze vissza az órajeleket, de az új szuper kábel sem oldotta ezt meg, ahogy a freesync sem működik továbbra sem a 144HZ - es monitorokon. Én, aki sosem voltam AMD párti, most úgy gondoltam a két gyereknek kicserélem a 2070 supereket ha már freesyncesek a monitorok, ráadásul elég jókat lehetett olvasni róluk (hűtés, teljesítmény, stb.) de nem, maradnak inkább. Jobban járok ha veszek nekik hozzá két g-synces monitort, mert bár működnek nvidiával is egészen jól, de olykor mégsem az igazi, bár csak én veszem észre szerencsére. Amúgy külföldi fórumokon egészen sok helyen írnak erről a szaggatás, nem működik a freesync problémáról, ennek este néztem utána, biztosan javítani is fogják, csak az 5700 esetében is egy év volt ez legalább.

Új hozzászólás Aktív témák