Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Chaser #12863 üzenetére

    Nem azt kell nézni hogy melyiknek melyik a párja, vagy utódja! és igen ha most vennék VGA-t és MAX 250-300.e lenne a keret!

    Akkor előbb vennék egy használt 2080at mint egy vadi új 3060ast vagy 6600XT-t, soha nem azt néztem hogy melyik VGA-nak melyik az amd-s vagy nv-s párja!
    Én azt nézem hogy pl 250.e ből melyik az a VGA ami a leg erősebb mind1 hogy új vagy 2éves(ha van még rá legalább 1év gari)

    Mikor vettem a 6800XT akkor is azt néztem hogy, akkor és jelenleg is ez a VGA az aminek a legjobb ár/teljesítménye van.
    Sajnos kifogtam belőle egy gyári hibásat állítólag, (ha vissza olvasol itt írtam róla elég sokat) hiába volt bontatlan új, olcsó volt és lecsaptam rá! Elég sokat váltogatom a VGA-imat 3gépem van, így van hogy évente 5-6. kártya is átmegy a kezem alatt, tavaly pl több mint 10.et cseréltem de idén is már a 6.odiknál járok!

    De az elmúlt 25.évben szerencsére egyetlen VGA-m sem volt hibás, utoljára(12.éve) egy Sapphire HD 4890 Toxic-ot kellett gariztatnom, de az is 3.napon belüli volt szintén gyári hibás.

    Sajna a 6800XT vel befürödtem, mert német garis és ASUS VGA-k lokális garisak, itthon nem intézhető a gari csak ott ahol vásárolva lett!

    Vettem volna újra egy másik 6800XT-t de sehol nem lehetett kapni már, itthoni boltba akartam venni mert még 1X nem kínlódok a külföldi garival az hót ziher! így lett a 6900XT Red Devil

Új hozzászólás Aktív témák