Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz quailstorm #51048 üzenetére

    Hogy ne lenne benne védelem :U , persze hogy van :

    Fontos szempont az, hogy több fontos védő (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) és PFC szűrő jelenléte védi és megakadályozza az alaplapot, a processzort és más alkatrészeket a károsodástól és stabilizálja a tápegység működését, valamint a nemkívánatos interferenciától.

    Nekem egyébként nem volt gondom gyengébb táppal sem - Deer, Codegen - nem állt le, nem durrant, nem vitt el semmit.

    A laptoptáp már egy más kategória.

    Mellesleg a 700W Akygán a csatik is hiánytalanok egy újjabb konfighoz is.

    A Corsair VS450- esen csak 1 PCIe video tápcsati van, a másikat molexből kellene megoldani, mely igen komolytalan lépés, a molexnél idővel szinte mindíg romlik a kontakt, főleg video és vinyó esetén brutális hibákat okozhat.

    [ Szerkesztve ]

  • flymi

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz quailstorm #51048 üzenetére

    Seasonic tápot ajánlom. Nekem van egy 650W-os SS-650HT, a 775 konfighoz vettem, de végül most ez hajtja az adatlapomon szereplő konfigot. Ezen kívül van még egy Seasonic SS-400ET, ha összerakom egyszer végre az összes konfigot, amit akarok, akkor azokhoz is ilyen szerkezeteket fogok venni az biztos. :K
    FSP se rossz, egy Raider 550 van talonban, ezt vettem eredetileg a 1150-hez.
    Amit egyszer kipróbálnék, az a SuperFlower tápjai. Ajánottak közt van, az meg nem hat meg, hogy épp nem passzol mondjuk a 2002-es, vagy akármilyen évjáratú konfigba. Azért nem teszek mellé valami Codegányt, hogy korhű legyen. :N Bár a naranccsal sosem volt semmi gond, egy 400-as hajtotta a párom ősrégi gépét, mikor még volt asztalija úgy 10 éve.

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák