Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz DarthSun #51050 üzenetére

    Majd ha tápteszterrel letesztelted, akkor szóljál. Most csak annyit tudok, hogy bátor vagy (másképp is lehet mondani). Egy HKC-t is ha túlterhelsz akkor visz mindent, nincs benne védelem.
    Én Mercuryval jártam úgy, hogy a hálózati áramlöket belement a vinyóba, pedig a táp azóta is meg egy 400-as Celeronba. Csak a vinyókat dobhattam ki, 200GB IDE az akkor nem jött jól... (HDD 5V-on tud maflást kapni mert szűretlen, a fejszervó ment szét mindkettő vinyóban).

    Ha szeretsz kockáztatni, lelked rajta. Egy valamit kérek, ne védd a terméket. Esetleg ha egy elismert tápteszternek oda tudnánk adni a feladatot, az jó lenne, de ők ritkán tűzijátékoznak.

    Ezt a szemetet a PH! is reklámozta. Haveromnak 3 vinyóját nyírta ki. azt is fogtam
    Akyga ATX-et nem fogtam de nagy igényem sincs rá, tudom hogy hulladék.

    Narancs 300-am nekem is van, azt cseréltem az FSP400-ra mikor megkaptam az AMD gépet (K8-Upgrade-NF3). Ilyen Acorp gépekbe bele is teszem, de értékesebbe vagy komolyabb TDP mellé őrültség.
    Most itthon max az XFX450 van, ha majd az FSP nem bírja, legfeljebb veszek tápot. Inkább mint elfüstöljön, ebből a gépből AGP király lesz majd (2 magos AMD proci és most vett HD4650). De szerintem még bele fog férni, sokkal kevesebbet kér, mint a GTS450.

    [ Szerkesztve ]

  • erer1000

    őstag

    válasz DarthSun #51050 üzenetére

    anyám barátnője kért meg nézzem meg a gépét, jó öreg s478.
    egy Codegen volt benne. azért panaszkodott, mert rendszeresen újraindult,boot közben is stb.
    HDD-n 1 szektor hiba, és 339 felpörgési hiba.

    HDD-t használom azóta, hogy produkál-e valamit, de tökéletes, felpörgési hiba nincs.
    alaplap cpu-val működik , csak rendes táp kellett.

    de múgy ezen kívül nem volt bajom még Mercury és tsaival, pedig 2 gépben is az szolgált kb 10évig itthon

    M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

Új hozzászólás Aktív témák