Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacsis

    Közösségépítő

    válasz Tim82 #36836 üzenetére

    Egyszer volt egy ilyenem, olyan nehéz volt, hogy amikor kissé illuminált állapotban voltam, de nem alkoholtól :B és röhögni akartam, azt találtam ki, hogy a haveromnak mondtam, vigye má fel a padlásra mert ott lesz neki az új helye :D rendes volt, felcincálta, na az a gép rengeteg ideig ott is volt...
    Amúgy nálam táphiba jelenséget produkált... Aztán sok évvel később beteg lett a kislányom... nagyon... és pénz kellett gyorsan, és sok... na a döglött ilyen gépemet adtam el gyorsba, még úgy hogy döglött volt, még úgy is 25ezer Ft-ot kaptam érte... bár kiderült a srácnál ment csak a PC Speaker volt róla lecsúszva és az miatt produkállt valami érdekes nem indulós hibajelenséget...
    Eme történetből kiderül, hogy egy hozzáértő/gyűjtőnek így is elég sokat ér. Arról nem beszélve, hogy ismerem az eladó "igényeit"... még ilyen állapotban is olyan összeget kérne érte, ami, fogalmazzunk úgy, nem reális :)
    A hab a tortán, hogy látszik, hogy nincsenek a gépben meg a memória kártyák, amik ráadásul oylanok hogy még hasonlót sem láttam más gépben, tuti beszerezhetetlen. Tehát egy rahedli pénzért egy javítthatalan gép boldo tulaja lehetnék? áhh inkább kihagyom :)
    Mondjuk a HDD-t elfogadnám belőle :D

Új hozzászólás Aktív témák