Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kutya_7

    tag

    válasz inspiroyhome #56193 üzenetére

    Ha "csak" az órajel van húzva (HT/NB nincs) akkor csak Vcore-al igen.

    Whysperer
    Alaplapot vizezni nincs sok értelme(Persze szépen mutat :C ), feltéve ha nem akarsz 5 Ghz fölött járatni vmi FX-et 24/7-be, de ez is megoldható jobb alaplappal olcsóbban(Saber, Crosshair). Meg arra is gondolj, ha elakarod adni majd a blokk valószínű nem kell majd senkinek, mert ha van is hozzá gyári akkor az másra nem jó, az "univerzális" az meg csak uni :(((
    Meg tudomásom szerint nem sok lapra van blokk, Crosshair-re van azt tudom, Saber-re is lehet szerezni más lapét+uni, de faragni is kell. ;]

    Ha vizezni szeretnél akkor itt kérdezhetsz:Totyikja ;)
    Amit érdemes vizezni az a proci+vga, ha nem akarsz cserélni vga-t vagy 2-3 évig, mert ugye azok is típusspecifikusak, cpu blokkoknál van olyan is ami még jópár évig ki fog szolgálni jópár foglalattal, meg azt lehet csinálni is, lásd blogomban ahogy én csináltam az inteles blokkhoz amd-s lefogatót ;)

    VGA lejjebrakás: Elm. ugyanúgy x16-os a slot, max átrakod és megnézed változik-e vmi. :DDD

    (#56195) .zSoLTi.
    Speedfan pl.

    [ Szerkesztve ]

    Intel® Core™ i7-4790K@4,8 Ghz (1,28V) + ASUS Z97-Pro Gamer + Asus ref. R9 290@1235/1500, WC:Koolance CPU-380i+EK-FC R9-290X-Acetal+Mo-ra2+Phobya DC12-400, 2x4GB Kingtson (SlimKVR/1333)@1866 MHz, Vertex III 120GB SSD, 1,5T Samsung háttér, CORSAIR CX750, Apple G4 Quicksilver ATX Raven mod

Új hozzászólás Aktív témák