Keresés

Hirdetés

  • 300 megapixelnyi kamera érkezett a Samsungtól

    ma Az ISOCELL HP9 fő- és zoomkameraként is helytáll, a JN5 és GNJ árérzékeny mobilokba kerülhet.

  • Cryptmaster teszt

    gp A toll erősebb a kardnál – főleg, ha azt írjuk le vele, hogy mithrilpenge. De szavaink ebben a játékban nem csak acélt és varázserőt képesek megidézni, hanem az egész világ sorsát megváltoztatják.

Új hozzászólás Aktív témák

  • HIJ

    őstag

    válasz Monya78 #461 üzenetére

    Hohó, most látom egy kolega.Remek!Viszont neked a B van (mármint lap).Neked milyen FSBn megy?Mert nálam az a helyzet, hogy igazából mar 202 nél is instabil a gép.Én azonnal a RAMra gyanakodtam, de egy látogatás után a RAMos topicba ez kezd halványodni a gyanú, mivel ott aztmondták, hogy játszak az időzítésekkel, mert akkor menni kell .Namármost az alap az 2,5-4-4-8 volt, amikor 200 fölé megyek akkor meg 2,5-5-5-9 és ugye nem ment, viszont megpróbáltam lejjebb venni 200on es leis tudtam 2-3-3-6ra.Én ebből arra következtetek, hogy 2,5-5-5-9 en bírni kellene a ramnak, ergo vagy lap vagy proci.
    Tehát aztmondod, hogy mod bios meg északihíd feszemelés segít :F
    És melyikkel kezdjem előbb?Vagy tudnál egy megbizható modbiost?Mert ezeket azért nem szerettem volna kipróbálni, mert kitudja mit rak fel az ember...De ha ajánlasz nekem egy jót akkor kipróbálnám
    Huhh ez hosszú lett :)

Új hozzászólás Aktív témák