Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ferenck

    senior tag

    válasz Harbinger85 #148 üzenetére

    Tapasztalataim a kínálatból lekerülő filmek letöltésével/megnézésével kapcsolatban:

    Volt egy sorozat aminek még 2 évadát nem láttam, de 3 nap múlva lekerült a kínálatból. Gyorsan letöltöttem a nem látott részeket laptopra, a Microsoft Store-ból telepített PrimeVideo alkalmazással. Összesen 26 letöltést enged a rendszer. Utána már ezt az üzenetet kapom:

    A kb. 45-50 perces HD minőségű részek, részenként 2,8 GB méretűek a legjobb letöltési minőség beállítás használatával. Egy UHD 54 perces rész 3,27 GB helyet foglal. Tartottam tőle, hogy ha kikerül a kínálatból, akkor már a letöltött rész sem lesz nézhető, így amíg meg nem néztem mind, addig nem engedtem ki az appot a netre. Így majd 2 héten át gond nélkül tudtam nézni a letöltött részeket. Ahogy mind megnéztem, kiengendtem a netre az appot, így már nem engedte megnézni a letöltött részeket, ezt az üzenetet kaptam:

    Egy letöltött film egyébként bármeddig megmarad és megnézhető, de offline állapotban amint elkezded nézni, utána már csak 48 órád van, hogy megnézd. Ezután lejár és csak törölni tudod. Kivéve, ha újra online leszel, mert akkor a 48 óra korlát törlődik. Kivéve persze a kínálatból kikerült filmnél, mert az azonnal lejátszhatatlan lesz.

    Itt találtam egy jó kis leírást, érdemes elolvasni: [link]

    Az app alapértelmezetten a C mappába települ. Ha kevés ott a helyed, át lehet tenni a telepítés helyét más meghajtóra. Ez azért fontos, mert a letöltött részeket csak az app telepítési meghajtójára lehet menteni.

    Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

Új hozzászólás Aktív témák