Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cass

    aktív tag

    Na jólvan akkor leírom itt mit álmodtam ma. Tegnap amikor lefeküdtem nagyon késő volt 1-2 óra körül, mert szoktam még olvasgatni. (Azért leírok mindent hátha jelentősége van). A gamestar nevű számítógépes játékokról szóló magazint olvastam amikor egy nagyon vicce poénos cikkhez értem. Gondoltam: Ezt még elolvasom aztán lefekszem aludni. Ez a kis egy oldalas cikk olyan vicces volt kb. 10 percig röhögtem rajta. Olyannyira vicces volt, hogy meg kellett álmom 2 percenként az olvasásba és lefeküdnöm, hogy kiröhögjem magam. Utána villany leót, tv időzítőbe ment a discovery. Éreztem, hogy nagyon álmos vagyok már és még kicsit nevetgéltem magamba. Aztán jött az álom. Ez most másmilyen volt mint a többi. Általában emlékszem is rájuk, tiszta értelmetlenek szoktak lenni, de nem is foglalkozok velük sokat. Csak kicsi részletekre szoktam emlékezni. Viszont ez más. Itt minden részletre emlékeztem, és egész nap ez az álom jár a fejemben. Szóval: Elég gáz, de leírom: Mamáméknál voltam születésnapot ünnepelünk. Az én születésnapom, de ezt nem nagyon hangsúlyozta az álmom, nem volt jelentősége. Éppen tortát hozta a mamám. ott volt egy idegen nőszemély is. Szőke nagyon szép meg minden. Ezt valahogy alapból tudtam, hogy őt felbérelte a mamám, hogy ő hozza a kajákat. Pincérnő. Talán. Szóval nagyon tetszett nekem a csaj, de még életemben nem láttam. Aztán odamentem hozzá és elkezdtem gondolkodni, hogy mit mondjak neki. Najó akkor mondtam neki, hogy 5 millát fizetek neki ha lefekszik velem. Nagyon nézett és meglehetősen örült, és azt mondta jólvan. Bementünk a hálószobába és ott volt a két tesóm. Nem akartam, hogy lássák a perverz jelenetet ezért ki küldtem őket. valahogy nem történt meg a dolog, de nagyon éreztem azt az érzést, hogy szeretem. Szerelmes vagyok belé. Valahogy az is tudatosult bennem, hogy barátja van, de nem volt jelentsége igazából. --- Szakadás --- Következő jelenet, hogy elköszönök tőle és elmegy. Aztán egy discoban találom magam egy régi lány osztálytársammal. Ja és megkérdeztem a nevét is amire azt felelte, hogy a neve: Vajonet
    Szóval a discoban a régi osztálytársamat megkérdeztem, hogy ismeri-e a Vajonet-et. Azt mondta persze. Megkérdeztem tőle, hogy mi a telefonszáma és hol lakik. Nem felelt. ÉS ezzel vége is ennek a résznek. Következő rész újra a mamámnál van. Megint itt pincérnő volt, de most itt is --- Szakadás --- Következőkben eltünt a lány. Egy haveromtól kértem segítséget, hogy találjuk meg. Ő egy kicsi faluban lakik. Azt mondta segít megkérdeztem tőle, hogy ismer-e Vajonet nevezetű lányt. Sok gondolkozás megint amikor azt feleli, hogy általános helyi intézmény. Na ez nekem magas volt. Gondoltam akkor iskolára gondolt. Megörültem nagyon. Mondom neki komoly?? Igen mondta. És elkezdtük felkutatni a házakat valamiért. Bementünk lépcsőházakba. Utána felkeltem, de gyorsan visszacsuktam a szemem, hogy még szeretném befejezni az álmot. Félálomban voltam. Valamit még gondolkodtam rajta. Felkeltem és olyan érzés töltött el, hogy engem semmilyen lány nem érdekel se az iskolában sem máshol, hanem csak ő kell. Csak Vajonet. Mintha tényleg megtörtént volna ez az álom, olyan furcsa volt. Mintha közben azon gondolkodtam volna miért ez a neve. Meg, hogy felkeresem myvipen. Ezeken gondolkodtam álom közben. A másik furcsa dolog, hogy mindig álom közben elfelejtettem a nevét. Mindig az idegesített nagyon. Szerintem mondjuk jó álom volt nekem jó érzés volt, csak egész nap ezen agyalok. Sokáig gondolkodtam hol láthattam ezt a hölgyet, de semmi. Nem láttam még. Most előszőr az álmomban. Hallottam azt is már, hogy ha olyan személy látok álmomban az az előző életemben volt valaki. Ezt az álmot is valamennyire tudtam befolyásolni, mint általában a többit is szoktam tudni. Ennyire nagyon ritkán élem magam bele az álmokba. Kb. 3 hónapban egyszer van ilyen emlékezetes álmom. Kicsit szomorú, de jó.
    Szerintetek mit jelenthet. Van olyan, hogy egy álom valóra válik?

    Ha szemmel mindent el lehetne intézni, az utcákon csak halottak, és terhes nők lennének.

Új hozzászólás Aktív témák