Hirdetés

  • Ismét egyedit alkotott a Sharp

    ma Minimalista dizájn és komoly felső kategóriás specifikáció jellemzi az Aquos R9-et, az Aquos wish4 pedig belépő szinten hozza a stílust. Ráadásul mindkét modell strapaminősítésű.

  • AI jelzést kapnak az új Ryzenek

    ph Az AMD gondoskodik róla, hogy véletlenül se kerülje el a figyelmünket ez a két betű.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • TheProb

    veterán

    Sziasztok!

    Csütörtökön lesz egy skype-os interjúm, ahol a jelek szerint az angol tudásomat is tesztelni fogják. Jelenlegi munkahelyem írásban sokat használom a nyelvet, szerintem egy erős középhaladó szinten vagyok, viszont szóban sajnos kb semennyire. Így kicsit fosok attól, hogy beégek, mit tanácsoltok, mit érdemes legalább kicsit gyakorolni? Jelenleg miven foglalkozom, beszéljek kicsit magamról jellegű kérdéseket várhatok szerintetek?

    Valamint maga az állás egy multihoz, zöldmezős beruházásra, IT admin szerű pozícióra szólna. 2 éve dolgozom már egy multinál IT operátorként, de a diplomát csak most fogom megkapni, ha minden jól megy. Ilyenkor az a 2 év az dobhat valamennyit a fizetési igényen vagy ettől ftlenül pályakezdő szintű bért kéne mondjak, ha kérdezik?

    [ Szerkesztve ]

    "Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

Új hozzászólás Aktív témák