Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Skillet

    addikt

    sziasztok
    Van egy alis ügyem.
    Vettem egy tabletet.
    Vannak vele bajok, így visszaküldést/full refund-ot kértem dispute-nál.
    Az eladó szerint szállításnál sérült a tablet.
    Semmilyen sérülés sem volt a csomagon, dobozon, tableten pláne nem.
    Azt írta, az ali nem támogatja a termék visszaküldési díjának visszatérítését, szóval azt nekem kellene állni.
    Így sacc minimum 8e ft-ot buknék a dolgon, mivel a postaköltség mellett a posta vámügynöki szolgáltatás 2500ft-os díját sem kapnám vissza. Az áfát passzolom, hogy a teljes összeget vissza lehet kérni, vagy ott is van valamennyi ügyintézési díj?
    Lényeg, sokallom a visszaküldés díját.
    Végül 30$-t akar nekem fizetni paypal. ?? Vagyis partial refund, a termék pedig marad nálam, és lépjek ki a dispute-ból.
    Viszont a dispute-nál az ali folyamatosan tolja az infókat, hogy hol tart a dolog, milyen infókra van még szükségük a döntéshez, és hogy 16-án döntenek.
    Meg, hogy a pénzem egyelőre nincsen az eladónál, hanem náluk van, és majd ők ítélik meg, mi lesz vele.
    Van rá esély, hogy az eladó azért akar paypal fizetni nekem, alin kívül, mert fél, hogy az ali nekem fog ítélni?
    De attól még van esély rá, hogy az ali csak úgy ítél nekem, ha a terméket visszaküldöm?

    Először van ilyen alis ügyem, nem igazán vagyok benne otthon. Mondjuk ne is legyen több ilyen.
    Az egészet nehezíti az itthoni vámolás is. Vagyis, hogy az az összeg is terhelte a vételárat, és ilyen helyzetben is rossz, mert futhatok a pénzem után.
    Köszönöm

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák