Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Oldman2

    veterán

    Most szembesültem azzal a problémával, hogy egy nemrég vásárolt vezetékes Sennheiser fülest nem tudok az újonnan vásárolt telefonomon használni.

    A csatlakozó aljzat "nem kompatibilis" a füles 3,5" dugójával. Pontosabban ahhoz, hogy szóljon, csak kb. fél mm-t szabad bedugnom, ha teljesen bedugom, a teló hangszórója szól tovább. Így meg állandóan kiesik, a csatlakozó, mert így nincs "fizikai zárolás".

    Tudom, vegyek olyat ami kompatibilis), de manapság gyakorlatilag csak agybadugós fülesek kaphatók, amit a fülem szerkezete nem bír, munkavédelmi füldugót sem tudtam legutóbb betenni.

    Szóval, eljutottam oda, hogy vennék egy Bluetooth-os fülest (ezen ugyebár nincs Jack csatlakoztatási kényszer, de hagyományos kellene, nem agybadugós ha egyáltalán létezik ilyen).

    Esetleg valami bevált, konkrét típust tudnátok-e ajánlani?

    És ha már Bluetooth, akkor kocsiba is kellene valami ajánlott BT-s receiver az egyébként működő kábel kiváltására.

    A bal oldali a füles, a jobb oldali a kocsiban használt, jól működő kábel csatlakozója. Fizikailag ugyanolyannak tűnnek.

Új hozzászólás Aktív témák