Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bringasisti

    őstag

    válasz Alg #36107 üzenetére

    Nekem csak kettő van ilyen eladó. Ha az eredeti membrán van benne akkor hamar elromlik. Ha olyan membrán van benne amiből én 50-et csináltam akkor 100 évig nyomja a 0.3 bart. Én az előszobában hasznaltam, és a 160 as pamel falat furtam át a csőnek. Nem való szobába. Hangos. Ez egy ipari konstrukció

    BENEFON DELTA--------N8

  • Skillet

    őstag

    válasz Alg #36107 üzenetére

    Viccnek jó, amúgy meg ágyúval verébre kategória.
    Nagy, hangos, felesleges :))
    Ennek az oszlopnak a gyárija egyébként egy 12V-os pumpa volt. Kínai cucc. Elektronikus teljesítmény szabályzással.
    Nem egy nagy darab, de egy pillanat alatt teletolta az oszlopot buborékokkal. Csak hát elfáradt a membrán, nem találtam hozzá valót, így gondoltam csere.
    Eheim legkisebbje is elég lett volna (légiszállítás), de a nyomás nem volt meg. Aztán jött a Schego WS2, hogy ott 0.2 bar nyomás van, két méterig tuti tudja amit tudnia kell. Jónak is tűnt... Egy darabig. Agyalok még, de lehet kipróbálok egy ilyen atmant (AP-35R vagy AP-45R). Amúgy esküszöm rápróbálnék egy tekercs cserére, de tőlem nagyon messze van a bolt, ahol árulják. Nem akarok vele oda-vissza járkálni. Tényleg, csak kíváncsi lennék, attól megoldódik-e a teljesítmény probléma. Mert már minden szart cseréltem, más már nem maradt. Csak nekem életszerűtlen, hogy a tekercs ilyet tudna, hogy elfárad. Ja, meg hogy ahogy melegszik be, úgy jön meg a teljesítménye...
    Csak már nem szívesen foglalkozom vele. Pedig baromi csendes pumpa. A buborékokat lehet hallani, a pumpát nem.

    [ Szerkesztve ]

    Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

Új hozzászólás Aktív témák