Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • kajos21

    csendes tag

    Negatív kritikával illetném meg korpicschess nevű tagunkat!
    A harmadik üzletet bonyolítottam le vele,miszerint egy Nokia N97-et cseréltem egy HTC Touch HD-ra...mindegyik szép állapotú,garanciás,össz tartozékos telefon volt...

    sajnos a HTC Touch HD megadta magát...a kijelzője érzéketlenné vált...
    E-care garanciával cseréltük,ami 1 évig volt még hivatalos,tehát 1 év gari még volt rá az E-care felé...nos,nem tájékoztatott a kedves eladó arról,hogy ha szoftver csere,tehát hogy ha valaki főzött romot varázsol a készülékre,akkor elveszik a garanciája mindenképpen!
    Illetve arról sem tájékoztatott,hogy a készülék vízbe volt ejtve,vagy tartósan valamilyen módon a készüléket víz érte...ezeket a víz jelenlétét jelző matricák az aksin,illetve az aksi alatti résznél matricák jelezték...
    Nos,mielött szervízbe küldtem volna a készüléket tájékozódtam,felhívtam az E-care magyarországi képviseletét és bejelentettem a meghibásodást és közöltem,hogy a készüléken nem gyári rom van,hanem főzött rom,tehát valaki által telepített...erre közölték,hogy sajnálják a dolgot,de a garancia így elveszett és a készüléket 61990 ft bruttó áron megjavítják és azt is közölték,hogy ennyiért inkább keressek használtan 1-et...igen mondom,köszönöm,bíztató!
    Így kénytelen voltam pda szaküzletbe vinni! Itt derült ki, hogy a készülék erősen beázott és oxidálódni kezdett a kijelzőnek a csatlakozói és ez okozza a kijelző érzéketlenségét...
    sajnos helyben nem tudták megoldani a problémát,2 hét várakozás után sikerült beszereznem egy érintőfelületet plexivel...ezzel együtt szervízbe küldtem a készüléket és sajnos nemtudták megcsinálni/nem tudják megcsinálni,mert az alaplapon is oxidálódott 1-2 dolog,sajnos ehhez nem értek,így nem igazán tudom 100%-ra visszamondani a szervizes szavait/állítását!

    Mivel korrektnek és megbízhatónak gondoltam az eladód,így nyugodtan belementem a dologba...sajnos arról nemtájékoztatott,hogy vízbe esett és sajnos annyira nem értek a telefonhoz hogy megállapítsam hogy esetleg vízbe esett-e szétszedve volt-e stb stb...
    A készüléket hirdetését 2 nappal később vettem le,miután kiderült hogy a készülék meghibásodott és nem orvosolható a probléma garanciában!3 érdeklődőnek is közöltem a rossz hirt,miszerint a készülék megadta magát!

    Korrektnek korrekt volt,ezt nem tagadom,de sajnos a megbízhatósága miatt a legnagyobb NEGATÍV értékelést szánnám neki!Nem tájékoztatott ezekről a dolgokról és sajnos elég nagy anyagi kár keletkezett a telefonban,a készüléket alkatrészként sikerült eladnom egy GSM boltban,kijelző hibával,eléggé nyomott áron!
    Senkinek nem ajánlom ezek után,maximum nagy körültekintés és utánaérdeklődés után!
    Remélem más nem jár így!

    Az eladó ha tehet róla,ha nem,tájékoztatnia kellett volna a garanciavesztésről és a beázásról is valamilyen módon!

Aktív témák