Hirdetés

Aktív témák

  • jeni

    félisten

    Erre az illetőre is figyeljetek vagyis a happytree tagra .. Anyagi károm ebből közvetlenül nem érintett,de nem is akartak vásárolni a másik taggal egyetemben (pár sorral lejjebb van a neve az írásomban) csak belepiszkítanak, szemetelnek egyesek hirdetésébe,elrontva annak hirdetési tartalmát. Meg lehet nézni őket, mindössze 5-6-7 beírásaik vannak és abból is egy kettő nem más mint szemetelés. Nem csinálnak más,mint kedvükre oda írogatnak nem oda illő dolgokat,holott oda írtam,hogy nem oda való írásaikat privátban írják meg,vagy rejtsék el örökre. Senkit sem vertem át,mindenki annyiért adja el a portékát amennyiért szeretne. Ez így van rendjén. Az más kérdés el kell-e vagy sem. Az legyen az én gondom. Elég ha azt írják,hogy köszönöm erre a termékre nincs ennyi pénzem,köszi nem kérem. De az,hogy nagynéném 2 Ft adja és nekem köteles eladnom neki emiatt 1 Ft-ért. Ez az amiért én olyan alakokat mint ők ketten,véglegesen kizárnám a pro hardverről. Sajnos vannak még páran rajtuk kívül akik nem csinálnak más,mint hogy rontják az illető hirdetéseit.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák