Hirdetés

Aktív témák

  • kertsa

    senior tag

    Tiszteld ADMIN!!!!

    Előre is sry, hogy nem a károsult tesz jelentést. Megkértek rá, hogy tegyem meg!!!

    Találtak egy csalót, üzletrontót, vagy nem is tudom milyen szavakkal illessem a gyereket!!!

    A hirdetés...

    Itt szépen látható, hogy nem is 2 napja lett bannolva a cd kulcs, mint ahogy Rebirth II. kolléga állítja, hanem 2009.09.19.-én... 3000ft-ot ér egy becsület? Kicsit viccesnek tartom... De ki hogy érzi. :U

    Vissza sem akarja utalni a pénzt... Ki sem szeretné javítani az elkövetett hibát, és elnézést kérni...

    Reakciója...

    "Figyelj, engem rohadtul nem érdekel az hogy sikeresen bannoltattad a kulcsot. Senki nem adja vissza ilyen esetbe a pénzt, mivel nem tudom hogy igazat mondasz-e vagy sem. Amúgy sok sikert, mivel NEM tudod bizonyítani a vételt, mivel nem volt se számla se semmi csak így online, azt meg remélem tudod egy privát levelezés édes kevés az ilyenhez mivel bármikor bejelentkezhet más az adataimmal ha valahogy a birtokába jutott, illetve akárki megadhadta a számlaszámomat lejáratás céljából.

    Szóval sok sikert, mert ebből semmi sem lesz, csak a szád jár. Arról nem is beszélve, hogy nem tudod azt sem bizonyítani hogy én bannoltattam le anno pontosan úgy minthogy azt sem hogy te voltál. Arról nem is beszélve, hogy amit ígértem MEGKAPTAD. Egy original serialt, ergó ezt ismét bebuktad.

    Nem fogom vissza adni a pénzed, mivel nem tudhatom, hogy te bannoltad-e vagy sem."

    Még mellé is beszél!!! :F Online utalás történt, így ha kell igazolva lesz. :DDD

    A jutalma ha jól sejtem kitiltás a fórumról?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák