Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crue

    őstag

    válasz petikeke #1435 üzenetére

    Lehet, hogy csak elég formázni a media partíciót a gyári recoveryből, de ha ez nem hozza helyre, akkor fel kell rakni egy gyári romot, formázni a media partíciót és mehet vissza a CM.

  • stmiklosi

    tag

    válasz petikeke #1435 üzenetére

    Szevasztok!
    Aurora II a tablet.
    Én sok keresgélés, ROM telepítés után e pillanatban ebben találtam meg a számomra legmegfelelőbbet:
    Ebben benne van a kernel szintű USB Bluetooth stick kezelés (működik a nem rég érkezettel) és működik, használható (egy próbaút erejéig) az IGO egy külső BT-s GPS vevővel.
    A ROM gyors, alapból jó az akku kijelzés (kalibráció után) eddig hibátlanul fut. Cool-readerrel megy az Ebook olvasás, fényképekhez QuickPicket használok.
    Amibe belefutottam: 3 hét után, kocsiban vittem 0 fok környékén és a kijelzőn középtájt körömnyi, gyűrűalakú folt keletkezett. Egy-két nap után finom masszirozásra eltűnt, aztán újra, immár semmihez köthetően megjelent.
    Normál pozícióból nézve, ha nem teljesen világos a képtartalom nem zavaró, nem is látható.
    Aztán sikerült megjavítani (már egy hete jó).
    Ha nyomásra nem tűnik el, nosza, akkor próbáljuk szívni, és bejött!
    Eszköze: egy konyhai öntapadós konyharuha tartó. Finoman rányomva, finoman meghúzva szépen "elfogyott" a folt. Maradjon így!
    Sikeres ROM telepítést, kíváncsisággal tűzdelt ROM buherálást. Korábban fogtam a ROMot, az appokból kitettem néhánynak a szűrét, beletettem amit úgyis felraktam volna (TotalCommander, Wifi kereseő stb.) és szépen települt.
    Más kérdés, hogy egyebek miatt aztán később újabb rom került terítékre.
    Üdv: StMiklos

    [ Szerkesztve ]

    Tablet: Fire NewPanel, Blade FirstStrikeMyMOd, JiayuG2_LaslieROM, HannspreeHG01(IGO8/Primo), MioC510

Új hozzászólás Aktív témák