Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz Vesa #25169 üzenetére

    Már nem én vagyok a topikgazda, így a szerkesztésbe nincs beleszólásom. Amúgy is jobb lenne neki külön topik, mert ha beleírsz egy konfigot az összefoglalóba (amit úgysem olvas el senkit, tapasztaltból mondom), akkor az rövid időn belül elavul. Tehát újra és újra meg fogják kérdezni, és aki ezzel kapcsolaban nagyon képben van, az már inkább hardveres emberke. Engem pl sose igazán érdekelt a konfigom. Mondhatnám, hogy egy 2012-es AMD vason fut az enyém, 8 Giga Rammal egy 120 gigás SSD-n, scratch disk meg a vinyón van és pusszantás. Van benne egy rém olcsó VGA, ami csak arra jó, hogy bármilyen képet megjelenítsen a gép, mert alaplapi VGA nincs benne.

    Na most ezzel nem azt akarom mondani, hogy ez a konfig az ideális, hanem azt, hogy az én felhasználásaimnak eleget tesz. Még nem éreztem egyszer sem úgy, hogy valamilyen okból ne lenne elegendő. A másik felhasználó meg lehet, hogy kevesli az i7-es procit meg a hiperszuper VGA-t meg a 128 Giga ramot. Szóval amúgy sem lehet egy olyan objektív állítást tenni, hogy X hardver megfelelő X-1 pedig nem.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák