Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • itep_82

    csendes tag

    Szevasztok!
    Segítségeteket szeretném kérni!
    Én is mint Bodsa egy notebook vásárlásán töröm a fejem.Két kiszemel áldozatom van,de elbizonytalanodtam mikor végig olvastam a véleményeiteket.A két gép:
    ACER TM 4152 Lmi és a ACER 4062 Wlmi.Nektek mi a véleményetek erről a két gépről?Melyik lenne a jobb?
    Valóban megbízhatatlan az ACER?Mit tudnátok ajánlani helyette?Hasonló tudással és ebben az árban.
    Meglehetősen költségérzékeny vagyok így az összeg amit rá tudok fordítani az 200 E Ft. Max.210 E Ft.
    Elsősorban dolgozni és netezni kell /Excel,World/.Viszon szeretnék rajta szaggatás, akadás nélül filmet nézni, zenét hallgatni DVD-t írni/nézni és ha nagyon unom magam akkor játszani,de nem passziánszozni hanem pl. Quake 3, vagy valami FIFA,NHL ?Farcry? stb.
    Nem ragaszkodom az ACERhez,de ebben a kettőben van Pentium alaplap a Celeron helyett.Nekem meg azt mondták, hogy a Celeron-t felejtsem el.Nem vagyok penge a laptopok terén és az aszali gépekkel is hadilábon állok,de szükségem van rá és nem akarok ilyen sok pénzért kacatot venni meg hetente szervíbe járni vele.
    Segítségeteket köszönöm! ÜDV: itep_82

Aktív témák