Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • blg8

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hamarosan megveszem (talán) első notebookomat. Egy Acer TravelMate 4062WLmi-t néztem ki a notebook.hu-n, illetve a Notebook Zone-nál is. Ez utóbbiakkal telefonon is beszéltem, pontosítás végett, ugyanis: XP Home helyett XP Pro, 512 RAM helyett 1024 kellene nekem. Azt mondták, az 1024-et felejtsem el, mert ha beleteszik, elmegy a garancia. Az XP Pro pedig megy, de akkor is ki kell fizetnem az XP Home-ot, mert az már rajta van a lemezen. (Inkább vegyek általuk összerakott notebookot. Ahogy néztem, durván drágább lenne, mint az Acer, tehát akkor már inkább pluszban kifizetném az XP-t meg a szakszervizes utólagos RAM cserét.)

    Ezek után már csak az a kérdés, tudtok-e olyan helyet, ahol rendesen, számlásan, garanciásan hozzá tudok ezekhez jutni, magyarán olyan kereskedő kellene nekem, aki a maga 20-30 %-ának a lefölözésén kívül hajlandó gondolkodni és cselekedni is valamit, mondjuk résztvenni egy ilyen minimális testreszabásban, ha már nála hagyom ott azt a negyedmilliót. (Lehet, hogy a notebook.hu ilyen hely, de nekik még a telefonközpontjukon se jutottam túl eddig.)

    Minden érdemi észrevételnek örülnék.

    blg

Aktív témák