Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • SimonMágus

    aktív tag

    válasz sutszi #2104 üzenetére

    Szia stuszi,

    személy szerint én nagyon elégedett vagyok a géppel, ami általános gond, az a hangos DVD-író, ez szinte mindenkinél jelentkezik. Melegedés, sztem ebben egész jót teljesít, max nyúzás mellet is kellemesen langyos. A ventik ritkán kapcsolnak be alapfelhasználás mellett, akkor is halkan, ha terheled a gépet, akkor persze beindulnak, nekem egyáltalán nem zavaró a hangereje, ezt persze mindenki máshogy érzékeli.

    Amúgy nagyon egyben van a gép, nálam hasít a turion proci, hosszú aksiüzemidő, az x700-al a játékok is ragyogóan futnak, én maximálisan úgy érzem, hogy jól választottam.

    Ami negatív példa: goodwill tulajtárs gépében szinte azonnal meghalt a DVD, az usanotinál vette ő is, ahol szó nélkül cserélték az egész gépet. Nála jelentkezett egy olyan probléma is, hogy ha a lezárt tetejű gépet a ebkapcsológomb magasságában fogta meg, akkor beindult a gép, sőt, állítólag azóta is volt/van vele gondja. Mindenesetre megnyugtató, ahogy az usanotinál intézték az ügyet.

    Most hirtelen ennyi, kérdezz nyugodtan, meg persze olvasd vissza a topikot, nagyon sok hasznos dolgotz találsz benne.

    Ahoj: SM

Aktív témák