Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janesz09

    újonc

    Sziasztok.
    Tanácsot kérnék. Laptop vásárlás elött állok, és volt már ACER-em én szerettem, jelenleg egy asus van ami közel sem hozza azt a szintet amit vartam tőle. Swift 3 és egy aspire 5 között vacilálok.
    Alapvetően netezés, szöveg szerkeztés, videonézés zenehallgatás, olykor-olykor adobe lightroom valamint 1-2 régebbi játék futtatása lenne a használat. swift 3 tulajoknál érdeklődnék hogy mik a tapasztalatok. Ha nem muszáj nem vennék adnék ki dedikált GPU-ra pénzt ( azért ők még mindig drágábbak ) kiváncsi lennék h az alap integrált intel UHD620 képes-e futtatni élvezhető szinten régebbi játékokat mint az NFS Most wanted, az első race driver grid, fifa korábbi kiadásai fifa 10 pl, simcity.
    Tudom nem gamer laptop de tetszik a design a hosszú üzemidő súly méretek.
    Nem vagyok hardcore gamer inkább a régebbi játékokat szeretem nem feltétlen a legújabb grafika miatt szoktam játszani amikor játszok. Szóval ha ezekkel megbirkózik a gép akkor inkább swift 3 mellett döntenék nem pedig az aspire5 mellett. Ha jól gondolom és néztam azért az aspire nehezebb is "nagyobb" illetve üzemidőben sem tudja amit a swift.
    Válaszokat előre is köszönöm.

Új hozzászólás Aktív témák