Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Throme

    veterán

    válasz janesz09 #32271 üzenetére

    LR esetén érdemes olyan gépet venni, amiben van dedikált video chip.

    Swift 3-al használva az LR-t és sima 620 chip-pel lesznek belassulások, vagy kicsi várakozások pl ilyen spot eltávolításnál.
    24 Mp-es képeket állítgatok benne, Aps-c szenzorost.
    Sajnos az LR egy idő után amúgy is belassul kicsit a kezdetekhez képest.
    Ha van keret akkor érdemes i7-tel, és valami dedikált chippel venni.
    Türelmes vagyok, nekem elég kisebb proci és a HD620

    GOG-ról régebbi játékokkal szoktam játszani. Általad említetteket nem próbáltam.

    Lehet az aspire 5 erősebb konfiggal hozza a HD620-as video chip-es swift 3 árát.

    Még azt nézd meg, ha swift 3 mellett döntesz, hogy régebbi 51, vagy újabb 52 típusszámút választod.
    Kijelzőben, billentyűzetben, kinézetben, és +1USB3 portban van eltérés, azonos konfig esetén. Illetve erősebb konfig már csak a frissített, 52-es modellben érhető el.

    Ha játszol, vagy komolyabb alkalmazást futtatsz, akkor a ventilátor felpörög. Normál susogó hangot ad, szerintem nem hangos. Gép is melegszik, a titan quest alatt 80°C körül volt. Ha jól tudom a 7dik generációs procik 100°C-ig elmehetnek.
    Valószínűleg dedikált vga-val nem izzad annyira a CPU... nem tudom...

    Nekem a swift 3 nagyon bejön. Nem bántam meg a vásárlást.
    Jól néz ki, kicsi, könnyű, vékony.

    LAN csati nincs rajtuk, de ha nem használod sűrűn, akkor egy usb-be csatlakoztatható adapterrel megoldható, hogy legyen.

    Az 51-es kijelzője nem túl fényes. Szobában, beltérben simán jó. Szabadban, napsütésben már nem olyan világos. 52-es nem tudom milyen, de ott számolnod kell a tükröződéssel.

Új hozzászólás Aktív témák