Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tzatzikiii

    tag

    válasz Hetkó #19112 üzenetére

    Majdnem pont ilyenem van, csak nekem 4 GB DDR3 es 500 GB HDD, de amugy az enyem is 5745 G.

    Pro:
    + jo konstrukcio (ez lathato a specifikaciobol is)
    + imadom, hogy az core i szeriaban a processzor mellett ott az alaplapi integralt videokartya, igy a gep energiatakarekos modban a dedikalt NVidia kartyarol at tud valtani az alaplapi integraltva - nem keves energiat sporolva ezzel.
    + halk
    + nem melegszik (maximum kezmeleg az alja, Everest atlagosan, internetezes kozben olyan 38-45°C kozotti procihomersekleteket mer)
    + egyszeruen remek az akksi uzemideje (ha csak szovegszerkesztek, 6 orat siman kibir [mult heten, szakdoga iras kozben 6 ora utan dugtam toltore, mert nem akartam csontig lemeriteni], ha nem izzasztod. Internetezes kozben is 4:30 h-t siman elmegy.)
    + nagyon kenyelmes a billentyuzete

    Contra:
    - nekem ez a kepernyofelbontas sajnos nem eleg (1366x768). El voltam korabban kenyeztetve 1680x1050-en, es most hianyzik.
    - az en konstrukciomban, szegyen es gyalazat, nem volt Bluetooth. Kenytelen voltam egy kulso BT modult venni (egy pici, gepbol alig kilogo, Trust 16008-asat vettem, potom 2500 forintert, de akkor is gaz, hogy nincs benne a gepben alapbol :) )
    - sajnos nekem sikerult egy hibas darabot kifognom: fel ev alatt ketszer jart a gep Brnoban. Sokat olvastam az x745-os szeriarol, mindenki dicseri, az en esetem sajnos vagy szerencsere egyedi, de en kifogtam. Egyszer a webcam hulyult meg, masodszor az alaplap.
    Viszont pozitivum: door to door a garancia, es 4 munkanap alatt mindket alkalommal megjarta a Budapest-Brno-Budapest tavot. Emellett korrektul tajekoztattak a javitas meneterol, aktualis allasarol is.
    De azert kivanom, hogy Neked ne kelljen Brnoval szarakodnod - no meg kivanom, hogy nekem se kelljen tobbet. :)

    Egyebkent nagyon szeretem a gepem, annak ellenere, hogy en egy hibas darabot fogtam ki.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák