Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m4rc!

    őstag

    válasz XaraX #551 üzenetére

    Úgynézki nekem is 2x indul, korábban marhaságot írtam :B (bát úgy emléxem nem mindig csinálta ezt)...,ma kipróbáltam 5x egymásután vindózból kikapcs utána powergomb megnyom és minden esetben csak másodjára indult.
    Abban az esetben, ha az ember nyom neki egy hosszabb cmos cleart akkor nem csinálja ezt, csakhát akkor minden visszaáll alapra :((

    We are analog players in a digital world

  • ESP

    senior tag

    válasz XaraX #551 üzenetére

    Nos...

    Kissé megkésve, de végre öüsszeállt(am)...

    A tapasztalataim:
    -a görbe ( ) lap kiegyenesedett (persze a csavarok miatt)

    -az ún. ''újraindulásosdi...nálam ez annyi, hogy a bekapcskor elindul minden, de utána leáll és mintha magát indítaná...sokat agyaltam, hogy mi lehet, de szerintem ezt nem szándékos agyzúzásnak ( ) szánták a tervezők...bizonyára nálam (mezei p*rasztgyereknél) rafkósabb bácsik álmodják ezeket a lapokat/chipseteket, így csakis valami teszt/ellenőrzés miatt lehet, ami valljuk be nekünk felhasználóknak nem rossz...

    -gyors és alaposan megtervezett a lap
    -a cmos clear-t ilyen sz*r helyre tenni??? (egy nem túl emberes karival -x1950pro- csak egy szemöldökcsipesz képes mozgatni

    Összegezve: korrekt lap, korrekt áron, a korrekt felhasználóknak!!!

    És egy kérdés: az első boot után olyan, mintha valamelyik venti fordulatszámán visszavenne...a kérdésem: melyiken és hogyan lehet kikapcsolni???
    (minden alapon)

    Válasz???

    2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

Új hozzászólás Aktív témák