Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lalaboy

    őstag

    válasz orbano #19 üzenetére

    Eleg realis ar erte a szolgaltatasaihoz merten. Tobbre gondoltam es meglep, hogy mar lehet otthon kapni.
    Tegnap ejjel rovid halaltusajat vivta a videokarim. Szegenynek vege.
    1983 ota foglalkozom szamitastecnikaval, de olyannal meg nem talalkoztam, akinek a videokarija egy egyszeu ujrabootolastol kiszenvedett volna. Feltelepitettem egy progit es kerte a szokasos reboot-ot. Ujraindul a gep, eszement visitas, 74H hibakod!!! (memoria hiba lenne, de kesobb kideritettem, hogy ez csak kovetkezmeny) Reset, elindul a Win. a kepernyon apro szines csikok, win bluescreen! Bios reset, reboot, visitas, hibakod, vege! 5 orat kuszkodtem, mikor rajottem, hogy a kijelzon a bootolaskor 26H-nal megall egy kicsit, csippan, tovabbmegy! A 26H videokari inicializalasi problema! Kicsereltem a jobb napokat megelt X700Pro-ra, vigan mukodik, mintha semmi sem tortent volna. Mindossze kidobhatom a 280$-os videokarit.
    Sokat turkaszok a neten, de nem tudom mit rakjak a gep feneke ala?! Egy dologrol nem talaltam infot! Barhol teszteltek ATI chipsetes mobot, mindenutt ATI karival teszteltek. Az nvidia chipsetnel mindegy, hogy ATI, vagy NVidia kari uzemel. De az ATI-s alaplapoknal mukodik-e az NVidia kari. A kiszemelt kovetkezo aldozat egy 7800GT lenne.
    Tud valaki segiteni?

Új hozzászólás Aktív témák