Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norbert400

    tag

    válasz Tonyo #3884 üzenetére

    Nincs, semmilyen rossz illatot nem áraszt.
    A legalacsonyabb fokozaton hátradölés közben ugyan azt csinálja mint bármilyen magasságnál. Az elején kattan egyet, majd gond nélkül tudok hátradölni többször is, semmilyen recsegés, ropogás nélkül.

    A hintafunkcióval az én esetemben nincs semmi gond.

    @Piftuka
    "Melyik üzletről van szó? Ugye nem ijedtél meg, és nem fogadtad el az értékcsökkenést?
    Távollévők között kötött szerződés keretén belül ilyet kérni a fogyasztótól teljesen jogellenes.
    14 napon belül a következmények nélküli elállás (feltételezve a rendeltetésszerű használatot, és a termék eredeti állapotában történő visszaszolgáltatást) minden fogyasztót megillet."

    Igen, viszont az a gond, hogy összeszerelve rendeltem az officeplázától. Ebben az esetben ilyenkor ők csak -10%al veszik vissza a terméket.

    Jelenleg most vacilálok azon, hogy visszaküldjem e vagy sem.

    A szék háttámlája szinte tökéletesen illeszkedik a hátamhoz, nagyon durva, mintha rámszabták volna. Viszont az ülése továbbra is siralom számomra. A fab verzión nagyon kemény szivacs van rajta. Mint írtam én 66kg vagyok kb..Nyilván aki nálam súlyosabb annak ez a szivacs biztos kényelmes..Nekem 3 óra használat után, már fájdalmas rajta az ülés.
    Pár fokkal jobb mintha a bkv buszon ülnék.

    Még alakitgatok, aztán ha nem lesz jobb akkor írok az officeplázának és valamelyik futárszolgálattal visszavitetem. Helyette pedig veszek egy marcell black-et.

Új hozzászólás Aktív témák