Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • idegen lény

    őstag

    válasz Fernet #555 üzenetére

    Szerintem cseppet se sajnáld! Én olcsóbban vehettem volna meg a TRIGE-t, mégis a TAMDRUP-ot választottam. Mindkettőt alaposan kipróbáltam.

    A TRIGE
    - egyáltalán nem tartja a hátat, csak a vállakat, ha kihúzod magad, vagy pedig görnyedsz benne;
    - nem emlékező habos, ezért hamar kilapul;
    - nem lehet annyira hátradőlni vele, mint a TAMDRUP-pal;
    - rövidebb a karfája, és nem emlékező habos;
    - műanyag karfa, műanyag láb; TAMDRUP: króm színű fém karfa, króm színű fém láb, nagyon esztétikus.

    "Vacak minőség 1 évig bírja csak!!!
    Kevesebb mint 1 év alatt kiültem a széket. A szivacs benne teljesen kilapult. Valamint nyikorog, ami nagyon zavaró."

    "1 év alatt tönkrement a 60 kilóm alatt
    Pont most esett ki az egyik kereke is, és irodaszék szervizet keresek, de már a számla sincs meg de így is 1 év garit adtak talán rá? Már fél éve nyikorog hiába olajozom és kattog is mikor hátradőlök. 4-5 hónapja magától kiesett alul az egyik rögzítőcsavar is. A soroksári auchan mellett lévő jysk-ben vettük 2015 januárjában. Ennyi pénzért a kényelem mellett azért örültem volna ha nem nyikorog kattog vagy nem esik szét 1 év alatt teljesen átlagos használat mellett."

    Akkor már inkább ez lehet opció, mert nem műbőr, hanem hálós az ülés és a hát is: [link]

    Nyolcvan kg alatt ez is olcsó választás: [link]

    AVerMedia Game Capture HD C281 játékfelvevő olcsón eladó! Xbox360, PS3 és Wii játékokhoz! Pesten házhoz viszem!

Új hozzászólás Aktív témák