Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Debilon

    addikt

    válasz Lauda #6895 üzenetére

    értem mire gondolsz, csak mondjuk pont jó embernek mondod, hogy autósokból húzza ki a pénzt, mert bár közlekedésen vagyok, felénk nem jellemző ez amit írsz, hogy mindenképp és mindenkit megvágjunk
    nálunk is kivágta a biztosítékot sok kollégában ami bírság összegek vannak, ráadásul egy csomónál nem is variálhatsz

    és mit tud csinálni a tápláléklánc alján levő járőr, pláne ha a főnöke ezt követeli meg tőle?
    leszerel? és utána? mindenkinek elege lenne, elmenne akkor mi lenne? jön a helyére más aki megteszi amit kell, vagy kevesebb lesz a végrehajtó rész és akkor jön az, hogy azért megy az anyázás, hogy miért nem érnek ki időben, miért nincsenek adott területen és időszakban többen mert.... most a nyári vezénylések kapcsán is tudnék mondani pár dolgot, de inkább nem mondom

    nem tud senki mást tenni, mint felfelé keni a xart vagy amit írtál leszerelnek
    én azért bízom benne, hogy azok vannak kevesebben akik mindenért és mindig osztják/szórják az 50k-s helyszíni bírságokat minden xarért, és nem mérlegel amikor lehetne

    Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák