Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sohajda90

    tag

    Én örültem volna új design-nak, 11-esem volt, ott nagyon tetszett ez a forma, de mostmár vágynék valami újra, plusz akkor még a 2 sor kamera között teljesen ki volt írva a "Hasselblad" márkanév, ami kicsit kitöltötte a teret kamera szigeten, már tavaly a 12-ben ez is egy oldalra helyezett "H"-ra csökkent, most pedig a "H" is kikerült a szigeten kívülre, tovább növelve az üres helyet a kamera szigeten és ez az üresség "látványos" és kicsit "butább" hatást is kelt, a 12R-en ilyen a kamera sziget, ahol ugye nincs Hasselblad partnership, de a képen is látható, hogy a szimmetrikusságot leszámítva is mennyivel jobb benyomást kelt az Oppo variáns, ahol a Hasselblad logó a kameraszigeten belül kapott helyet...na mind1, egy szó mint száz számomra a 11 óta minden széria épp csak kicsit csúnyácskább (pedig nekem pl. az Open kameraszigete is tetszik, ha már csak azt átörökítették volna ide már elégedett lennék)...

    Plusz a 11 még flagship killer volt (no wireless charging, gyengébb kamerák), a 12 már flagship volt, rágyúrtak a kamerákra is és megkapta a vezetékmentes töltést is, ráadásul egész gyors változatban, tehát 11 és 12 között eléggé nagy ugrás volt, most ez megint egy gyengébbke ráncfelvarrásnak tűnik inkább...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák