Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kiskuplung

    őstag

    válasz Raymond #52809 üzenetére

    Borzasztó kellemetlen volt nézni ezt az egészet, végigszenvedni hogy 3 (!!!) percig mutogatnak egy Snoopys okosóra skint, előtte meg a csávónak volt képe groundbreaking technologynak titulálni, hogy akár TÖBB widgetet is ki lehet rakni a lock screenre...

    Természetesen folytatták az AR/VR résznél is, hogy úgy adták elő ezt az egészet, mintha bármi olyat mutattak volna, ami nem létezik már vagy... 5 éve.

    A Big Screen koppintásuk volt az egyetlen értelmezhető alkalmazás, amivel kétségbeesve próbálták eladni a 3500(!!!) USD-s cuccot. A mélypont az anyuka volt aki egy ilyen kábeles (2023-ban kábel...) szarral a fején csomagolt a kofferbe, amikor hívást kellett fogadnia. Anyám.

    Az az arckövetős kijelzős gimmick meg tuti belekerül 2000 dollárba. Elképesztő.
    Én még sose láttam egyetlen ilyen Apple eventet, de most vagy 15 évre elég is volt.

    Egyedül talán a 3D-s szkennelős avatar volt az egyetlen értelmező, valódi innováció (de lehet ilyen is van már másnak vagy 10 éve csak én nem tudok róla)

    #52806 luikay : igazad van, talán még itt a topicban is volt akinek lencsehibás volt.

Új hozzászólás Aktív témák