Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz wolfhgb #2180 üzenetére

    Van is benne oculus rift lehetőség a beállításoknál de nekem nem működött. Persze turkálni sem muszáj ha megveszed a vorpx nevű progit azzal 100% hogy menni fog de van a youtube-on leírás is hogy miket kéne átírni a kódba (pár sor) és akkor elméletileg megy.
    Nekem viszont fontos volt hogy ha kikapcsolom az oculust akkor menjen alapból is és gondolom hogy akkor meg sima üzemmódba lett volna bugos az assetto így nem erőltettem.
    A vorpx meg felbosszantott mert ha jól emléxem 29 euronak volt feltüntetve volt is épp annyi a bankkártyámon mondom oké vegyük meg rákattintottam és kiderült hogy az nettó ár valami 37 euro körüli a bruttó ára. Persze annyi pénz meg még véletlenül sem volt a kártyámon...
    Azóta sem vettem meg. Dollárnál tök természetes lenne hogy várható az áfa de euronál nem számítottam rá. Persze ha meglesz a végleges riftem akkor tutira meg fogom venni a progit de egyelőre hanyagolom mert rift nélkül semmire sem megyek vele.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák