Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Jacek #15292 üzenetére

    A taviranyito nem kell ha van valamilyen Xinput-os controllered (legjobb egy XB360 vagy XBO controller). Szenzor viszont igen es az tenyleg csak 69EUR, de azt tudni kell hogy az Oculus nem szallit Mo-ra.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Jacek #15292 üzenetére

    30-ért riftet? :Y Ez még szenzorok nélkül is jó dealnek tűnik... túl jónak... Nem tudom honnan veszed (és ne is írd meg a forrásod, nehogy valaki lenyúlja) de ha van rá mód azért valahogy győződj meg róla, hogy valóban működik. Bár szenzor nélkül ez nehéz menet lesz.
    A távirányítót szerintem felejtsd el. A jelenlegi csomagok már nem is tartalmazzák, ez csak azt hiszem az első fél-1 évben járt a Rifthez, én később vettem nekem így nincs is távirányító és nem is hiányzik semmihez (van helyette touch-om és XBO kontrollerem, kormányom, joystickom szóval minden).
    Szenzort ha ehhez szintén használtat tudnál venni és kihozni az egészet 50-ből és ha valóban működik az jó deal. Ha viszont azt nézed, hogy 2 szenzorral + touch kontrollerekkel + alap játékokkal + 2 év garanciával vadi újat kapsz 150-ért... Ha ezeket külön veszed meg akkor nem sokkal vagy beljebb egy átlagos használt rift ajánlatnál.
    Azzal viszont mindenképp jó ha tisztában vagy, hogy a touch nélkül a Rift egy félkarú óriás. Rengeteg mókából fogsz kimaradni 3 szenzor és touch hiányában. :(
    Mi lenne amúgy a cél, mire szeretnéd használni? (Nyilván VR-ra, de azon belül.)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák